вторник, 26 апреля 2011 г.

Фронтовики в приюте

Накануне светлого праздника Пасхи измаильская организация политической партии "Фронт змін" провела в Измаильском городском приюте для детей акцию "Краски весны".

Мобильная приемная

13 апреля в Измаиле работала мобильная приемная "Фронта змін"


понедельник, 4 апреля 2011 г.

Имеющий уши – услышит

Странная складывается ситуация в нашем городском совете: при видимой толерантной согласованности действий представителей всех партийных сил все больше проглядывает жесткое противостояние.
Не буду говорить о других – может, их такое положение дел устраивает, когда любое предложение, исходящее от не-регионалов, однозначно «валится» – без учета того, насколько оно важно для громады нашего города.
Приведу пример.

РЕЗОЛЮЦІЯ УРЯДУ ЗМІН від 24 лютого 2011 року


Опозиційна платформа політичної партії «Фронт Змін» на 2011 рік

План реформ нової влади провалений. Україна впала в усіх міжнародних рейтингах за рівнем свободи і стандартів життя. Водночас зростають ціни, шириться корупція, закриваються лікарні та школи, збільшився податковий прес на підприємців. Влада веде боротьбу з власним народом та сприяє подальшому розколу країни. Держава захоплена президентом та його оточенням.

Україну необхідно повернути на шлях розвитку демократії, свобод, культури та духовності, підприємництва.


УРЯД ЗМІН ВИМАГАЄ:

• від Президента України відповідно до статті 106 та 115 конституції України відправити у відставку Кабінет міністрів України;
• від новоствореного Кабінету міністрів та Верховної Ради України ухвалення наступних рішень:

У внутрішній політиці
Створення Національної Конституційної асамблеї за участю президента, партій та депутатів
Зміна Конституції винятково через парламент і затвердження її на всеукраїнському референдумі. В державі має бути відновлений баланс гілок влади.
Припинення політичних переслідувань і вибіркового застосування кримінального законодавства.
Запровадження контролю за особистим голосуванням народними депутатами.

У зовнішній політиці:
Підписання угоди з Євросоюзом про створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі.
Поширення на всіх громадян України спрощеного візового режиму між Україною і Європейським Союзом та введення безвізового режиму.
Денонсація угоди з Російською Федерацією про подовження на 25 років терміну перебування баз російського військово-морського флоту на території України.

У сфері свободи слова:
Прийняття закону щодо посилення гарантій свободи слова в Україні та протидії цензурі з поправками Арсенія Яценюка.
Завершення розслідування резонансних злочинів проти журналістів
Створення громадського телебачення.

В економіці:
Зміни в закон про державний бюджет України на 2011 рік для скасування пільг депутатів і зменшення витрат на всю державну систему управління.
Прийняття закону про стимулювання створення робочих місць і забезпечення молоді першим робочим місцем.
Представлення плану створення робочих місць, збільшення середньої тривалості життя, стимулювання народжуваності, детінізації економіки та підвищення заробітної платні. Тільки після цього можливе проведення пенсійної реформи.
Зобов’язати Кабінет міністрів внести у Верховну Раду проекти Житлового і Трудового кодексів та провести їх широке громадське обговорення.
Негайний перегляд газового контракту з Російською Федерацією і приведення ціни на газ для України у відповідність до ринкових.
Введення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги до виконання державою своїх зобов’язань по виплаті заробітної плати, пенсій, стипендій та до проведення дієвої реформи у сфері ЖКГ.

У сфері боротьби з корупцією:
Відновлення дії антикорупційних законів і прийняття «антикорупційного пакету» Арсенія Яценюка (з п’яти законів).
Зупинити розкрадання бюджетних коштів через прийняття нової редакції закону «Про державні закупівлі».

У сфері адміністративного реформування:
Зобов’язати президента та уряд України внести до парламенту пакет законів щодо адміністративної реформи. Суть цієї реформи має полягати в скороченні кількості чиновників та покращенні якості державних послуг.
Повернути місцевим радам повноваження, які були передані державним адміністраціям.

У сфері медицини:
Припинити необґрунтоване закриття лікарень і медичних закладів. Первинна медична допомога має бути максимально наближена до населення.
Внести зміни до бюджету-2011, перенаправивши кошти, передбачені для оздоровлення вищих чиновників та депутатів, на медичну допомогу дітям-інвалідам та онкохворим.

У гуманітарній сфері:
Ввести мораторій на внесення змін та доповнень до законодавства щодо мовної політики.
Припинити ідеологізацію змісту освіти на догоду партії влади – прийняти законопроект щодо експертизи навчальних програм, підручників для системи загальної середньої освіти.
Заборонити закриття загальноосвітніх навчальних закладів.
Виконати зобов’язання із забезпечення навчальних закладів підручниками, шкільними автобусами і обладнанням.

У сфері свободи совісті:
Відновити діалог влади і релігійних організацій. Схвалити Концепцію державно-конфесійних відносин, на чому наполягають представники всіх церков і релігійних організацій України.

Для реалізації цих кроків уже розроблені законопроекти Арсенія Яценюка, які внесені у парламент протягом останнього року. «Фронт Змін» вимагає прийняття їх Верховною Радою України.

Аналіз першого року роботи влади, проведений УРЯДОМ ЗМІН


Українцям обіцяли «покращення вже сьогодні» – а отримали «найважчий рік в історії»

25 лютого 2010 року відбулася інаугурація четвертого президента України – Віктора Януковича. 11 березня – Верховна Рада затвердила склад нового Уряду на чолі з Миколою Азаровим. Минув рік їх роботи. Ми представляємо лише цифри. Висновки – може зробити кожен.

Минулий рік очима світу:



Харчі в Україні коштують стільки ж, скільки в ЄС

Громадяни України – найбідніші в Європі, після молдован. На харчі й комунальні послуги витрачають понад 80% середньої заробітної платні (у країнах ЄС – 36%). Зростання цін на продукти харчування впродовж року - від 30 до 260%. При цьому Держкомстат наполягає на тому, що інфляція в 2010 році була на рівні 9,4%.

Ціна на газ для України незначною мірою відрізняється від європейської. Середня ціна російського газу для України – 250 доларів за 1 тис. куб. м. Середня ціна російського газу в ЄС – 250 доларів за 1 тис. куб. м. Але ж Україна на 2 тисячі кілометрів ближча до Росії… Куди поділася «знижка на газ» незрозуміло - українці сплачують «зі знижкою» таку саму ціну за російський газ, що й країни ЄС без «знижки в обмін на військові бази». У 2010 р. знижки на російський газ отримали: Франція – на 10%, Німеччина – на 15%, Італія – на 15%, Латвія – на 15%, Естонія – на 15%. Вони при цьому не торгували країною, а торгувалися за ціну. 

З європейської житниці Україна перетворилася на імпортера харчових продуктів. Україна купує: гречку – в Китаї, масло – в Білорусі, картоплю – в Єгипті. На чиїх виробників працює влада?

Експерименти замість реформ

Замість реформ над українцями проводять жорстокі експерименти:  «реформа освіти»  звелася до закриття шкіл та скорочення держзамовлення на вступників до ВИШів. «Реформа медицини» веде до зменшення кількості лікарень та лікарів. «Податкова реформа» зменшила реєстрацію нових підприємців на 60%.

Офіційний рівень безробіття за рік зріс з 502 до 545 тисяч. Реальний рівень безробіття – 1,5 млн. Очікуване зростання безробіття в 2011 р. – 28%.

Наслідки адмінреформи та «скорочення» чиновників

У бюджеті-2011 збільшено витрати на утримання: президента – на 40,9%; Генпрокуратури – на 77,8%; на резиденції і мисливське господарство президента – на 50,5%; санаторно-курортні заклади для депутатів та чиновників – на 82%; поліклінічне обслуговування депутатів, керівників – на 20%, стаціонарне медичне обслуговування депутатів, керівників – на 62,6%.

8 млрд гривень держава віддає щомісячно для погашення своїх боргів – це більше, ніж передбачено в 2011 році витратити на охорону здоров‘я (7 млрд грн.).

Кожен українець має віддавати зі своєї кишені 175 грн на місяць за борги, зроблені урядом. За рік борг кожного українця від малого до великого зріс з 868 до 1180  доларів.

Вмираючи такими темпами, Україна залишиться без людей

Президент обіцяв 50 мільйонів громадян до 2020 р. За даними ж Держкомстату, в 2010 році вперше з 2005-го зафіксовано падіння народжуваності й тенденція до наростання спаду населення. Україна за 2010 р. втратила 184,4 тисячі громадян.

«Наведення порядку» та «боротьба з корупцією»

Опозицію кидають за грати, а злочинність росте: у 2010 році злочинність зросла на 30%.

Розкриття злочинів погіршилося на 52%. За даними «Транспаренсі Інтернешнл», у 2010 34% громадян України визнали, що давали хабарі  (у 2009 таких було –  21%). У 2010 тих, хто вважає, що ситуація з корупцією у 2010 погіршилася, учетверо більше, ніж оптимістів.

При цьому за рік – жодного затримання по мільйонних хабарах «нової влади».

Міліція катує народ: кількість смертей в органах внутрішніх справ у 2010 році збільшилася удвічі, порівняно із 2009 р. На жовтень 2010 р. в установах МВС зафіксована 41 смерть (2009 р. – 21). У 2010 р. кількість злочинів проти працівників ЗМІ збільшилася майже втричі - 159 проти 60 - у 2009 році.

Основні досягнення влади за рік:

Завдяки змінам до Конституції Президент отримав весь обсяг влади, не наданий йому народом. Уряд сформовано всупереч результатам виборів. Результати місцевих виборів – підтасовані. Незалежність судової гілки влади – скасовано. Країна впевнено крокує до диктатури.

РЕЗОЛЮЦІЯ УРЯДУ ЗМІН від 24 лютого 2011 року

План реформ нової влади провалений. Україна впала в усіх міжнародних рейтингах за рівнем свободи і стандартів життя. Водночас зростають ціни, шириться корупція, закриваються лікарні та школи, збільшився податковий прес на підприємців. Влада веде боротьбу з власним народом та сприяє подальшому розколу країни. Держава захоплена президентом та його оточенням.

Україну необхідно повернути на шлях розвитку демократії, свобод, культури та духовності, підприємництва.

УРЯД ЗМІН ВИМАГАЄ:

• від Президента України відповідно до статті 106 та 115 конституції України відправити у відставку Кабінет міністрів України;
• від новоствореного Кабінету міністрів та Верховної Ради України ухвалення наступних рішень:

У внутрішній політиці
Створення Національної Конституційної асамблеї за участю президента, партій та депутатів
Зміна Конституції винятково через парламент і затвердження її на всеукраїнському референдумі. В державі має бути відновлений баланс гілок влади.
Припинення політичних переслідувань і вибіркового застосування кримінального законодавства.
Запровадження контролю за особистим голосуванням народними депутатами.

У зовнішній політиці:
Підписання угоди з Євросоюзом про створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі.
Поширення на всіх громадян України спрощеного візового режиму між Україною і Європейським Союзом та введення безвізового режиму.
Денонсація угоди з Російською Федерацією про подовження на 25 років терміну перебування баз російського військово-морського флоту на території України.

У сфері свободи слова:
Прийняття закону щодо посилення гарантій свободи слова в Україні та протидії цензурі з поправками Арсенія Яценюка.
Завершення розслідування резонансних злочинів проти журналістів
Створення громадського телебачення.

В економіці:
Зміни в закон про державний бюджет України на 2011 рік для скасування пільг депутатів і зменшення витрат на всю державну систему управління.
Прийняття закону про стимулювання створення робочих місць і забезпечення молоді першим робочим місцем.
Представлення плану створення робочих місць, збільшення середньої тривалості життя, стимулювання народжуваності, детінізації економіки та підвищення заробітної платні. Тільки після цього можливе проведення пенсійної реформи.
Зобов’язати Кабінет міністрів внести у Верховну Раду проекти Житлового і Трудового кодексів та провести їх широке громадське обговорення.
Негайний перегляд газового контракту з Російською Федерацією і приведення ціни на газ для України у відповідність до ринкових.
Введення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги до виконання державою своїх зобов’язань по виплаті заробітної плати, пенсій, стипендій та до проведення дієвої реформи у сфері ЖКГ.

У сфері боротьби з корупцією:
Відновлення дії антикорупційних законів і прийняття «антикорупційного пакету» Арсенія Яценюка (з п’яти законів).
Зупинити розкрадання бюджетних коштів через прийняття нової редакції закону «Про державні закупівлі».

У сфері адміністративного реформування:
Зобов’язати президента та уряд України внести до парламенту пакет законів щодо адміністративної реформи. Суть цієї реформи має полягати в скороченні кількості чиновників та покращенні якості державних послуг.
Повернути місцевим радам повноваження, які були передані державним адміністраціям.

У сфері медицини:
Припинити необґрунтоване закриття лікарень і медичних закладів. Первинна медична допомога має бути максимально наближена до населення.
Внести зміни до бюджету-2011, перенаправивши кошти, передбачені для оздоровлення вищих чиновників та депутатів, на медичну допомогу дітям-інвалідам та онкохворим.

У гуманітарній сфері:
Ввести мораторій на внесення змін та доповнень до законодавства щодо мовної політики.
Припинити ідеологізацію змісту освіти на догоду партії влади – прийняти законопроект щодо експертизи навчальних програм, підручників для системи загальної середньої освіти.
Заборонити закриття загальноосвітніх навчальних закладів.
Виконати зобов’язання із забезпечення навчальних закладів підручниками, шкільними автобусами і обладнанням.

У сфері свободи совісті:
Відновити діалог влади і релігійних організацій. Схвалити Концепцію державно-конфесійних відносин, на чому наполягають представники всіх церков і релігійних організацій України.

Для реалізації цих кроків уже розроблені законопроекти Арсенія Яценюка, які внесені у парламент протягом останнього року. Уряд Змін вимагає прийняття їх Верховною Радою України.